Kategoriler
* Nasıl alışveriş yapabilirim? - bibishome.com.tr adresinden veya Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Amazon gibi pazaryerlerinden alışveriş yapabilirsiniz
* Nasıl iade yapabilirim? - Ürün size ulaştıktan sonra 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün kullanılmamış, yıpranmamış ve yıkanmamış olmalıdır.
* Nasıl değişim yapabilirim? - Değişim yapılmamaktadır. Ancak dilerseniz ürünü iade edip farklı bir ürün almayı tercih edebilirsiniz.
* Siparişim ne zaman teslim edilir? - Siparişiniz 2 gün içinde kargoya verilir. Kargo şirketinin yoğunluğuna göre 1 ile 3 gün arasında teslimat gerçekleşir.
* Kargom nerede? - Siparişinize atanan kargo takip numaranızı ilgili kargo şirketinin websitesinden sorgulayarak takip edebilirsiniz
* Nasıl ödeme yapabilirim? - Sitemiz üzerinden banka kartı, kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.
* Ödemelerim güvenli mi? - Evet, tamamen güvendesiniz. PayTR altyapısını kullanmaktayız. PayTR, SSL sertifikalı sayfaları ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin bilgilerini, deneyimli personeli ve gelişmiş alt yapısı ile de sizi korur.
* Kapıda ödeme var mı ve ücretli mi? - Evet, websitemizden ödeme adımında kapıda ödeme seçeceğini seçebilirsiniz.
* Size nasıl ulaşabilirim? - Websitemizde hesabım sayfanızdan destek talebi oluşturarak veya instagramdan direkt mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.